informacie-o-treningoch

INFORMÁCIE O TRÉNINGOCH

  1. Homepage
  2. INFORMÁCIE O TRÉNINGOCH

FC Slovan Galanta

Týždenný program mužstiev – rozdelenie plôch

Od 3.6.2024 do 9.6.2024

  Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
 A muži – Pagač                 _

 

          TJ-17:00

HI

          TJ-17:00

HI

              _

 

          TJ-17:00

HI

        MZ-17:00

GA:Zvolen

                _

 

U 19  Kollarik          TJ-16:30

UT

          TJ-16:30

Filip UT

          TJ-16:30

UT

              _

 

          TJ-18:30

HI

              _

 

           MZ-10:00

OfkBanik Lehota:GA

U 17 Kollárik          TJ-16:30

UT

          TJ-16:30

Filip UT

          TJ-16:30

UT

              _

 

          TJ-17:00

UT

              _

 

           MZ-12:30

OfkBanik Lehota:GA

U 15  Vigh          Tj-16:30

UT

          TJ-16:30

Filip UT

               _

 

           TJ-16:30

HI

          TJ-16:00

UT

              _

 

          MZ-10:00

GA:Šala

U 13   Tomek          TJ-17:30

UT

          TJ-17:30

UT

               _

 

           TJ-17:30

HI

                _

 

              _

 

          MZ-12:00

GA:Šala

U 11 Tomek           TJ-17:30

UT

               _

 

          MZ-18:00

GA:Lok.TT

           TJ-17:30

HI

               _

 

              _

 

               _

 

U 10  Rybnikár           TJ-17:30

PUŠ

               _

 

           MZ-18:00

Bučany:GA

               _

 

         TJ-16:30

PUŠ

         MZ-10:00

GA:Lok.TT

              _

 

U 9 Feher           TJ-17:30

PUŠ

               _

 

           TJ-17:30

PUŠ

          TJ-17:30

UT

               _

 

         MZ-10:00

GA:Lok.TT

              _

 

U 8  Adamko                _

 

           TJ-16:30

PUŠ

               _

 

          TJ-16:30

PUŠ

              _

 

          Turnaj

Bernolákovo

             _

 

U 7 Stranovsky          TJ-16:30

Hody

              _

 

         TJ-16:30

Hody

              _

 

             _

 

_              _
U 6 Keresztesi          TJ-16:00

N.Doba

               _          TJ-16:00

N.Doba

              _

 

             _ _              _
Br.Trening  Toth  

 

          TJ-17:00

U.19,17,15,13

               _

 

_              _

 

_             _
Muži GA B Papanek                _

 

               _          TJ-18:00

M.Mača

_

 

         TJ-18:00

M.Mača

_

 

           MZ-17:00

GA:H.Saliby

 

DEMO