hodnotenie-letnej-pripravy-a-timu-ciele-a-kader-do-novej-sezony

Hodnotenie letnej prípravy A-tímu, ciele a káder do novej sezóny

  1. Homepage
  2. Football
  3. Hodnotenie letnej prípravy A-tímu, ciele a káder do novej sezóny
hodnotenie-letnej-pripravy-a-timu-ciele-a-kader-do-novej-sezony

Hodnotenie letnej prípravy A-tímu

Eduard Pagáč: Príprava pre mňa začala trochu špecificky, kde sme za prvé dva týždne odohrali štyri zápasy, ale snažili sme sa podľa toho nastaviť aj tréningový proces, ktorý sme orientovali viac do zápasov. Celkovo sme odohrali v príprave šesť zápasov – dva s mužstvami z  druhej ligy ( Komárno, Petržalka), tri s mužstvami zo štvrtej ligy ( Trebatice, Boleraz, Gabčíkovo) a takou “ čerešničkou “ bol pre nás zápas s FC Baniyas účastníkom prvej ligy SAE. Výsledky neboli dôležité, riešili sme herný prejav a automatizmi z tréningov, to sú veci, ktoré potrebujú trochu času a trpezlivosti. Tréningy sme absolvovali podľa plánu, ktorý sme si vypracovali, takže s tým je spokojnosť. Dôležité bolo, že okrem Šimona Dibalu, ktorému sa obnovilo staré zranenie a Tima Mikoviča, ktorý ma trochu dlhodobejší zdravotný problém nebol nikto mimo tréningov, čomu prispieva aj výborná práca fyzioterapeutky Sašky, ktorá odvádza skvelú prácu! Som rád, že sa môžem v tréningoch a v zápasoch spoľahnúť na asistenta Štefana Kyselu a trénera brankárov Laca Tótha.

 

Ciele do novej sezóny

Eduard Pagáč: Po historickom druhom mieste, by bolo alibistické hovoriť o strede tabuľky, aj keď bude veľmi ťažké obhájiť minuloročné umiestnenie, ale spravíme pre to maximum! Môj osobný cieľ je, aby nás všetkých, ktorí robíme futbal v FC Slovan Galanta, napĺňala práca a aby sme sa bavili každým zápasom seba a našich priaznivcov.

 

Realizačný tím a káder do novej sezóny:

Realizačný tím:
Eduard Pagáč – hlavný tréner
Štefan Kysela – asistent trénera
Ladislav Tóth – tréner brankárov
Alexandra Megóová – fyzioterapeut
Hráči:
Krisztián Németh
Maxim Amrich
Michal Cehula
Denis Horník
Tomáš Hučko
Martin Mečiar
Máté Vass
Timotej Mikovič
Šimon Dibala
Jakub Sedláček
Filip Rajt
Tomáš Takács
Kristián Mego
Ronald Kočík
Viktor Radványi
Richard Ariel González Davalos
Tomáš Horák
Kingsley Kemakolam Iheme
Tomáš Solotruk
Príchody: Jakub Sedláček (Dolný Kubín), Tomáš Solotruk (Dunajská Lužná), Kingsley Kemakolam Iheme (Sereď), Maxim Amrich (Banská Bystrica), Tomáš Takács (SDM Domino Bratislava)
DEMO